WKŁAD SZAFKI EVA ZESTAW WIERTEŁ WIERTŁA MAG.KĄTOWNIKI DO METALU 53szt HT7G154
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HOGERT WKŁAD SZAFKI ZESTAW WIERTEŁ DO METALU 53 szt.
HOGERT HT7G154
WYMIARY WKŁADU 39,5 x 18 cm
Opis produktu
Wkład do szafek narzędziowych z zestawem wybranych narzędzi niezbędnych do prac warsztatowych,rzemieślniczych czy remontowo-budowlanych. Przydatny w szafce każdego profesjonalisty.
Charakterystyka
Zestaw 19szt wierteł do metalu w rozmiarze 1 – 10 mm, wykonane ze specjalistycznej stali stopowej HSS4341 do nawiercania i wykonywania otworów w stali, żeliwie, metalach nieżelaznych i utwardzonych tworzywach sztucznych;
Zestaw 3 sztuk wierteł stopniowych 4-32 mm pokrytych azotkiem tytanu, przystosowanych do wiercenia w różnych rodzajach stali, metalach nieżelaznych, tworzywach sztucznych oraz drewnie;
Ściernica tarczowa Ø125 mm x 22,2 mm do szlifowania i gratowania stali zwykłej i nierdzewnej, a także kamienia,drewna czy plastiku;
Komplet dwóch uchwytów magnetycznych spawalniczych w kształcie litery L, służący do podtrzymywaniametalowych arkuszy, rur i prętów poddawanych obróbce spawaniem, do 9 kg;
Pianka techniczna EVA pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy zapewniając łatwy i wygodny dostępdo często używanych narzędzi.
Zestaw zawiera:
Wiertła do metalu HT6D181
Wiertła stopniowe HT6D325
Ściernica tarczowa z włókniny HT8D190
Magnetyczne kątowniki spawalnicze, 2 szt. HT3B665
- typ wkładu: piankowy
- wymiary wkładu: 180mm x 395mm
Dlaczego Högert?
Jakość to nadrzędna wartość niemieckiej marki Högert Technik, w swoich laboratoriach producent wykonuje badania i pomiary służące ocenie jakości wyrobów. Produkty Högert Technik posiadają certyfikaty ośrodków TÜV Rheinland, VDE-Institue oraz spełniają normy Deutsches Institut für Normung – DIN.
Narzędzia marki Högert zostały zaprojektowane z myślą o intensywnej eksploatacji i wymagających użytkownikach, którzy każdego dnia pracują narzędziami ręcznymi - są to narzędzia wysokiej jakości.













