SERWIS

Proszę czytelnie wypełnić, wydrukować i wraz z urządzeniem wysłać do serwisu lub na adres e-mail: narzedziakraft@vp.pl 

Druk zgłoszenia urządzenia na serwis:  PDF  KLIKNIJ ABY POBRAĆ.

Prowadzimy serwis agregatów prądotwórczych różnych firm.
Naprawy dokonywane są w Ząbkowicach Śląskich przez zespół wysokiej klasy profesjonalistów wykorzystujących sprzęt najlepszych firm.

Naprawy wykonywane są szybko i sprawnie. Potrafimy zlokalizować i wykonać naprawę usterki w każdym typie generatora. Części posiadamy na miejscu więc termin oczekiwania na naprawiony sprzęt znacznie się skraca.

 

UWAGA
Naprawa gwarancyjna wykonywana jest w terminie maksymalnie 14 dni od przyjęcia towaru w punkcie serwisowym. Ten czas może ulec wydłużeniu z przyczyn od serwisu niezależnych (zdarzenia losowe, sprowadzenie części zamiennych). O takim fakcie gwarant bądź serwis powinien poinformować właściciela sprzętu.

Serwis zastrzega, iż w przypadku nieodebrania oddanego do serwisu sprzętu w wyznaczonym terminie (2 tygodnie od informacji o zakończeniu naprawy), zostanie naliczana należność w wysokości 50 zł za każdy dzień zwłoki, tytułem pokrycia kosztów związanych z przechowaniem sprzętu.

W sytuacji, gdy wartość zaległości przekroczy wartość oddanego do serwisu sprzętu, oddający wyraża zgodę na jego sprzedaż przez serwis oraz zatrzymanie otrzymanej ze sprzedaży kwoty do wysokości istniejącej w dacie sprzedaży zaległości z tytułu pozostawania sprzętu na terenie serwisu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Swoboda wyboru
finansowanie w pełni online

Decyzja nawet w 15 minut

Sprawdź szczegóły
Sklep internetowy Shoper.pl