Przedłużka dźwignia do kluczy 385mm Geko G10139
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

DŹWIGNIA PRZEDŁUZKA DO KLUCZY PŁASKICH OCZKOWYCH 385MM GEKO
Kod produktu: G10139
Przedłużka do kluczy płaskich oczkowych 385mm
Przedłużka-dźwignia o długości 385 mm to narzędzie mechaniczne używane wraz z kluczem płaskim lub oczkowym, które znacznie ułatwia pracę przy dokręcaniu lub odkręcaniu śrub, nakrętek i innych elementów złącznych.
Przedłużka-dźwignia ma za zadanie wydłużyć dźwignię momentu obrotowego dostarczanego przez klucz, co umożliwia efektywne dokręcanie lub odkręcanie mocno zabezpieczonych elementów. Jest szczególnie przydatna w miejscach trudno dostępnych, gdzie zwykłe narzędzia mogą okazać się niewystarczające.
- Marka: Geko
- Długość: 385mm
- Kolor rączki: niebieski
Charakterystyka produktu
- Zwiększony moment obrotowy: Przedłużka zwiększa moment obrotowy, co ułatwia pracę z trudno od kręcalnymi śrubami, a także umożliwia dokręcanie elementów wymagających większej siły.
- Dostęp do trudno dostępnych miejsc: Długa dźwignia pozwala na pracę w miejscach, do których trudno dotrzeć, co jest szczególnie istotne w przypadku skomplikowanych układów mechanicznych.
- Wygodna praca: Używanie przedłużki-dźwigni może zminimalizować konieczność użycia nadmiernego wysiłku fizycznego, co przekłada się na wygodę i efektywność pracy.
- Gumowa rączka: Dzięki zastosowaniu gumowej rękojeści, nasz chwyt będzie solidny i wygodny.













